Перевезення хворих по Україні

Якщо мова йде про неходячого пацієнта, то його транспортування можна довірити тільки кваліфікованому персоналу. Весь спектр послуг в даному напрямку пропонує медична служба «medical-car.com». Виконується платне перевезення хворих на швидкої допомоги на сучасних автомобілях, оснащених всім необхідним обладнанням. Тому ви можете не сумніватися, що поїздка завершиться благополучно, а хворий відчуватиме себе максимально комфортно.

Сьогодні в муніципальних лікарнях склалася непроста ситуація: місць для всіх не вистачає, тому багатьох пацієнтів виписують на домашнє лікування набагато раніше покладеного терміну. Але вони продовжують потребувати кваліфікованої медичної допомоги ще тривалий час.

Крім того, після операції часто заборонено порушувати положення тіла. Тому на звичайному легковому автомобілі доставити людину додому не вийде. У такій ситуації на допомогу прийде медична служба. У нас є все необхідне, щоб швидко і дбайливо виконати транспортування пацієнта.

Здійснюється перевезення лежачих хворих на швидкої допомоги за наступною схемою:

пацієнта готують до транспортування;
в ході поїздки бригада фахівців ретельно контролює стан хворого;
після закінчення поїздки оцінюються основні показники.

Стан державної сфери медичних перевезень не відповідає сучасним вимогам. Якщо вам потрібно організувати транспортування лежачих хворих, то муніципальна швидка нічим не зможе допомогти. Соціальне таксі також надмірно завантажено. Єдиним варіантом залишається платне перевезення хворих на швидкій допомозі.

Сервіс включає весь необхідний перелік послуг. Служба виконує транспортування пацієнтів від ліжка до ліжка, з лікарні додому або з дому до лікарні. При цьому ви можете не сумніватися в тому, що процедура перевезення буде:
простий;
безпечної;
комфортабельній для пацієнта.

Оставьте ответ

Ваш адрес email не будет опубликован.